Sıkça Sorulan Sorular

1. Online İçerik Nedir?

onlineicerik.net, web siteniz için içerik yazmanın en hızlı, en kolay ve en güvenilir yoludur. Anahtar kelimene göre sadece 30 saniye içinde makalen hazır!

İster yazar olarak makale üretip satabilirsiniz,ister iseniz makale alıcısı olarak sitelerinize en uygun ve kaliteli makaleleri satın alabilirsiniz.

Dilerseniz Özer Sipariş vererek anlık makale yazdırabilirsiniz. Tüm özellikleri siz belirleyerek daha özenli makalelere sahip olabilirsiniz.

Online İçerik her türlü içeriği sağlayabilir. Yazarlarımız arasında, kesinlikle konunuzda tecrübesi olan biri var.

2. Online İçerik'de Yazarlar İçin Komisyon Kesintisi Var mı ?

Hayır! Yazarlarımızdan hiç bir şekilde komisyon almıyoruz. Sattıkları tüm makalelerin ücretlerinin 100% yazarlarımızın bakiyesine eklenmektedir.Yazar ödemeleri için alt limit 15 TL'dir. Sistemde kayıtlı banka hesabınıza, 15 TL ve üzeri kazancınız oluştuğu andan itibaren en geç 2 İş gün içerisinde ödemeniz hesabınıza yatırılır.

3. Online İçerik'de Makale Yazarı Nasıl Olurum ?

Yazar olmak için, onlineicerik.net' de yazar hesabınızın olması gerekmektedir. Yazarlık Başvurusu formu aracılığı ile başvurunuzu yapmalısınız. Başvurunuz kabul edildiğinde, sistem tarafından otomatik bilgi e-maili alırsınız.

4. Online İçerik'de Makale Nasıl Satın Alınır ?

Size en uygun makaleyi oluşturmak için anahtar kelimenizi anasayda yer alan arama bölümünde aratın veya hazır makaleler sayfasından size en uygun makaleyi seçiniz. Bundan sonraki adımda üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir.

5. Online İçerik'de Özel Sipariş Nasıl Oluştururum ?

Kullanıcı girişi yaptıktan sonra ÜYE PANEL sayfanızdan Yeni Makale Siparişi sekmesinden kolayca şipariş oluşturabilirsiniz. Aynı gün içerisinde siparişiniz hazır olur.Genellikle 4-5 saat içerisinde siparişler hazır olmakta.